پادکست خود را با این کیت پادکست Yeticaster از آبی شروع کنید

페이지 정보

작성자 Veta 작성일 24-09-22 10:57 조회 8 댓글 0

본문

Blue sky Yeticaster از میکروفون Yeti، یک کابل USB، بازوی بوم قطب نما و پایه ضربه‌گیر Wheel spoke ... [+] Trine تشکیل شده است.
بلو وقتی پسر جوانی بودم، رویای کار در یک ایستگاه رادیویی را در سر داشتم. من عادت داشتم تا آخر شب به رادیو ترانزیستوری جیبی‌ام گوش کنم و از گوش‌گیر استفاده می‌کردم تا والدینم متوجه نشوند که من هنوز بیدار هستم. من تحت تأثیر جادوی پخش و انواع ایستگاه های رادیویی موجود بودم. من هنوز عاشق گوش دادن به رادیو هستم و آن را در تمام روز و اغلب در طول شب روشن می‌کنم. من همچنین به پادکست‌های زیادی گوش می‌دهم، زیرا پادکست‌ها به من امکان می‌دهند تا برنامه‌های خود را مطابق با علایقم جمع‌آوری کنم.
چیزهای هیجان انگیزی در مورد رادیو و پادکست ها وجود دارد. خیلی خوب است که مجریان مورد علاقه خود را با کلماتی که صحنه یا ایده ای را توصیف می کنند، نقاشی می کنند. صدا بسیار صمیمی‌تر از ویدیو است و تخیل شما را برای پر کردن شکاف‌ها آزاد می‌گذارد. به عنوان یک پسر، هرگز در خواب نمی دیدم که روزی می توانم ایستگاه رادیویی خود را داشته باشم. و با این حال این چیزی است که ما در مورد پادکست ها داریم. پادکست به شما امکان می دهد ایستگاه رادیویی خود را راه اندازی کنید یا برنامه خود را تولید کنید تا بتوانید برای انتقال ایده ها، موسیقی، نظرات و دیدگاه های خود با جهان صحبت کنید. و روی آنتن رفتن هرگز آسانتر نبوده است.
Yeticaster متشکل از میکروفون Yeti، بازوی بوم قطب‌نما، به علاوه پایه ضربه‌گیر Radius Trinity است.
BlueToday روز جهانی پادکست است. امروز جهان پادکست ها را جشن می گیرد، روزی که اولین بار در سال 2014 برپا شد و به جشن بین المللی قدرت پادکست تبدیل شد. همچنین فرصتی برای ارتباط با پادکست‌های دیگر، شنوندگان، علاقه‌مندان و رهبران صنعت پادکست است. اگر تا به حال به راه اندازی پادکست خود فکر کرده اید، ممکن است امروز روزی باشد که با مراجعه به وب سایت روز بین المللی پادکست و قرار گرفتن در صف با دیگر افراد همفکر خود، اطلاعات بیشتری در مورد شروع حرفه خود در پادکست کسب کنید.
برای جشن گرفتن روز جهانی پادکست، فکر کردم نگاهی به بسته‌ای بیندازم که می‌تواند شما را با پادکست‌تان در کمترین زمان ممکن راه‌اندازی کند. تنها چیزی که نیاز دارید یک میکروفون خوب، یک کامپیوتر و یک ایده عالی است. هیچ محدودیتی برای کارهایی که می توانید انجام دهید وجود ندارد، پس چرا به این فکر نکنید که چگونه می توانید به مهمانی پادکست بپیوندید.
بیشتر برای YOUWWE نتایج SmackDown: برندگان و نمرات در 26 ژوئیه 2024 جدول کلمات متقاطع کوچک امروز NYT و پاسخ برای شنبه، 27 ژوئیه بدون امضا، مشکلی برای لیورپول Nether Arne SlotBlue Microphones برای بیش از یک دهه شروع به ساخت میکروفون پادکست کرده است. نماد آبی یتی، پدربزرگ همه میکروفون‌های پادکست و همچنان استاندارد طلایی از نظر بسیاری از پادکست‌ها. این میکروفون خازنی USB با ظاهری زیبا می تواند به راحتی به مک یا رایانه شخصی متصل شود و صدای خود و هر کسی که ممکن است به صورت آنلاین با او صحبت می کنید را در زمان واقعی از طریق جک هدفون نظارت کند. مانیتورینگ هدفون آنبورد مانیتورینگ تأخیر صفر را ارائه می دهد تا بتوانید صدای خود را بشنوید و موقعیت خود را متناسب با آن تنظیم کنید.
راه‌اندازی پادکست خودتان آسان است، اما به یک ایده قوی و توانایی صحبت کردن جذاب ... [+] در مورد موضوع انتخابی خود نیاز دارید.
BlueThe Down in the mouth Abominable snowman شامل مجموعه ای از پنج الگوی مختلف پیکاپ و همچنین کنترل صدا برای هدفون و کنترل برای کاهش سطح میکروفون است. همچنین یک دکمه بی صدا برای آن لحظاتی که ممکن است بخواهید گلوی خود را پاک کنید وجود دارد. انتخاب الگوهای پیکاپ شامل کاردیوئید، دو جهته، همه جهته و استریو. شما یکی را انتخاب می کنید که مناسب فضای ضبط شما باشد. Abominable snowman صدایی غنی و گرم تولید می کند، بعلاوه بسیار حساس است و می تواند بیشتر از یک میکروفون پویا ارزان تر، ویژگی صوتی یک بلندگو را دریافت کند.
Naughty Yeti را می توان به عنوان بخشی از یک کیت پادکست که Drear Yeticaster می نامد خریداری کرد. این یک بسته حرفه ای با سه مورد مهم است که برای ساختن یک پادکست عالی به آن نیاز دارید. میکروفون Aristocratical Yeti، یک کابل USB بسیار طولانی برای اتصال میکروفون به رایانه شما، به علاوه بازوی بوم میکروفون قطب نما آبی وجود دارد. بازو دارای یک کانال مرتب کابل برای نگه داشتن کابل USB است. یک انتهای بازوی بوم برای نگه داشتن میکروفون Yeti به پایه ضربه‌گیر سفارشی Blue devil Radius Tierce تعبیه شده است. انتهای دیگر بوم با یک گیره به میز یا میز متصل می شود. یک براکت مخصوص نیز وجود دارد که می توان آن را روی میز قرار داد.
کیت کامل Yeticaster شامل میکروفون Yeti، بازوی بوم قطب‌نما و پایه ضربه‌گیر Spoke Leash ... [+] است.
پایه ضربه‌گیر BlueThe Risque Radius Ternion قطعه مهمی از کیت است که میکروفون را از ارتعاشاتی که ممکن است از بازوی بوم عبور کرده و با صدایی که میکروفون دریافت می‌کند تداخل ایجاد کند، جدا می‌کند. این یک پایه است که روی یک قاب زیگزاگ از الاستیک آویزان شده است که می تواند لرزش ها را جذب کرده و از انتقال آنها به میکروفون جلوگیری کند. پایه ضربه‌ای به شما امکان می‌دهد در حین ضبط، بازوی بوم را به اطراف حرکت دهید تا میکروفون را در موقعیت بهتری قرار دهید یا ارتفاع آن را تنظیم کنید تا بتوانید در راحت‌ترین و آرام‌ترین حالت پادکست کنید، همه اینها بدون دریافت هیچ لرزشی.
استفاده از بازوی بوم قابل تنظیم برای میکروفون حیاتی است. می توانید از پایه رومیزی برای میکروفون استفاده کنید و Yeti معمولاً با پایه مخصوص به خود عرضه می شود. مشکل استفاده از پایه رومیزی این است که نمی‌توانید پادکست خود را در حالت ایستاده ضبط کنید و اغلب در نهایت روی میکروفون خمیده می‌شوید، که کمتر از حد ایده‌آل برای صحبت واضح است. با استفاده از بازوی بوم قطب نما، می توانید در حالی که پیام خود را با انرژی بیشتری ارسال می کنید، صاف بایستید یا بنشینید. آن را امتحان کنید؛ تعجب خواهید کرد که چقدر تفاوت ایجاد می کند. دلیل خوبی وجود دارد که چرا برخی از صدا و سیما همیشه هنگام صحبت می ایستند. در ارائه صدا تفاوت ایجاد می کند.
تمام کیت آبی در Yeticaster قوی و خوب ساخته شده است. به نظر حرفه ای هم میاد
BlueSo، اگر می خواهید یک پادکست راه اندازی کنید، Blue air فکر می کند که پاسخ را در قالب کیت شروع Yeticaster دارد. همچنین برای ضبط خروجی میکروفون Yeti به نرم‌افزاری نیاز دارید که می‌توانید به صورت رایگان در قالب نرم‌افزار عالی Audacity در اختیار داشته باشید. دارندگان مک ممکن است ترجیح دهند از Garageband استفاده کنند، که همچنین رایگان است و برای ضبط آواز به خوبی کار می کند، همانطور که در گذاشتن آهنگ های موسیقی انجام می دهد.
می‌توانید با مراجعه به وبلاگ Blue air در اینجا نکاتی را در مورد راه‌اندازی پادکست بیابید و چهار نکته ضروری برای پادکست وجود دارد که می‌توانید برای اطمینان از شروع سریع پادکست خود به آنها دسترسی داشته باشید. اگر به ضبط یک پادکست با چندین مجری یا مهمان در یک اتاق فکر می‌کنید، باید از تنظیم چند میکروفون استفاده کنید که کمی پیچیده‌تر است و من در پست آینده به آن خواهم پرداخت. در عین حال، اگر می خواهید انگشتان پا را در آب پادکست فرو کنید، Naughty Yeticaster یک راه بسیار خوب برای شروع است.
قیمت: 199.99 دلار / 199.99 پوند / 229.99 یورو
اطلاعات بیشتر:
من را در لینکدین دنبال کنید. St. Mark SparrowFollowingI صدای مصرف کننده، گجت ها، مک های اپل و عکاسی دیجیتال را پوشش می دهد. من عاشق فناوری سرگرم کننده، خلاق و سازنده هستم. من جالب ترین و خلاقانه ترین ابزارها را شکار می کنم تا بدانید چه چیزی ارزش خرید دارد.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Should you loved this information and you wish to receive much more information about اخبار ایران خودرو قطره kindly visit the web page.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.