به روز رسانی بازار چین_ تسلا و نتایج درآمد گوگل بر احساسات تاثیر می گذ…

페이지 정보

작성자 Damian 작성일 24-09-24 01:32 조회 7 댓글 0

본문

CLN
سهام KraneSharesKey NewsAsian پس از نتایج مالی تسلا و گوگل که بر سهام‌های رشد/فناوری منطقه‌ای تأثیر گذاشت، تا حد زیادی پایین‌تر بودند. فیلیپین و تایوان به دلیل طوفان بسته شدند.
نتایج ضعیف درآمدی تسلا که دیروز گزارش شد، بر سهام اکوسیستم خودرو و وسایل نقلیه الکتریکی (EV) در فهرست هنگ کنگ تأثیر گذاشت. برخی از سهام اکوسیستم EV که تحت تاثیر قرار گرفتند عبارتند از BYD که -2.27- سقوط کرد، Li Automobile با 4.06- سقوط کرد، XPeng با افت -5.01٪، و NIO که -4٪ کاهش یافت، اگرچه CATL موفق شد با افزایش + بسته شود. 0.06٪ در بازار سرزمین اصلی. شاید نتایج تسلا به خاطر این شرکت ها از دست رفته بود؟
علاوه بر فقدان درآمد گوگل از هوش مصنوعی (AI) که بخشی از شتاب را از جنون هوش مصنوعی خارج کرد، شرکت مونتاژ نیمه هادی و بسته بندی ASMPT LTD (522 HK) پس از نتایج مالی ضعیف - 23.14٪ کاهش یافت که بر رشد نیز تاثیر گذاشت/ بخش فناوری
نتایج ضعیف صبح امروز LVMH به دلیل "ضعف چین" بود، اگرچه مدیر مالی آنها اشاره کرد که گردشگران چینی به دلیل ضعف ین در حال خرید نه در چین بلکه در ژاپن هستند. من این را هنگام اتصال از طریق ناریتا توکیو به آسیا تجربه کردم. یک بار در آسیا، به من گفتند که فروشگاه رولکس ناریتا به دلیل این پدیده ساعت مچی ندارد.
هر دو Attend Seng و HS Tech پشتیبانی کوتاه مدت در حجم های سبک و وسعت ضعیف را نقض کردند. پرمعامله ترین سهام هنگ کنگ از نظر ارزش عبارتند از Meituan که بدون هیچ خبری 4.06- درصد سقوط کرد، Tencent با 0.82- کاهش، AIA با 3.91- کاهش، Alibaba با 0.13+ افزایش یافت و غول انرژی CNOOC. که +1.23 درصد افزایش یافت. NetEase + 4.57٪ افزایش یافت و همچنین روند عرضه بازی جدید را کاهش داد. امروز فروش خالص 9 میلیون دلاری سهام هنگ کنگ از سوی سرمایه گذاران سرزمین اصلی، نادر، هرچند اندک بود. بازار سرزمین اصلی نیز ضعیف بود، اگرچه سهام‌های با سقف سرمایه بهتر از سایر سهام حفظ شدند، در حالی که ETF‌های مورد علاقه تیم ملی شاهد حجم بالاتر از حد متوسط ​​بودند.
بیشتر از مشاور فوربس بهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده در سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز با بهره 5 درصدی سال 2024 با خرید تیم ملی، کامپوزیت شانگهای را از سقوط به زیر سطح 1900، هر چند امروز، 901، نگه داشت. یکی از استراتژیست‌های گلدمن ساکس اظهار داشت که چین به دلیل پیروزی احتمالی ترامپ که توجهات را به خود جلب می‌کند، پودر اقتصادی خود را حفظ خواهد کرد، اگرچه در تضاد است که دولت چین در گفتگوی ما با تری برانستاد، سفیر ترامپ در چین، پیروزی ترامپ را ترجیح می‌دهد. یکی از دلایلی که من نتوانستم گزارش کنم که کاهش دیروز برکشایر هاتاوی در BYD کمتر از سطح 5٪ بود، به این معنی که آنها دیگر مجبور نیستند فروش آینده را گزارش کنند. کاملاً خارج از سرشماری است که اعتقاد من در زمان ترامپ، BYD و دیگران مجاز به ساخت خودروهای الکتریکی و هیبریدی در کارخانه‌های ایالات متحده خواهند بود.
دیمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین در چین به سر می‌برد و گزارش می‌دهد که مذاکره «با حسن نیت» با روسیه امکان‌پذیر است.
ضعف دلار آمریکا یک شبه ارزش برجسته کردن دارد، زیرا سرمایه گذاری خارجی در سهام رشد ایالات متحده بسیار بالا است. به نظر من یک دلار ضعیف فقط عقب نشینی در فضا را تشدید می کند.
Flow Seng و String up Seng Tech به ترتیب -0.91٪ و -1.52٪ با حجم +1.25٪ نسبت به دیروز سقوط کردند که 84٪ از میانگین یک ساله است. 137 سهم رشد و 333 سهم کاهش یافت. گردش مالی کوتاه هیئت مدیره اصلی 7.07% نسبت به دیروز افزایش یافت که 92% از میانگین 1 ساله است، زیرا 19% از گردش مالی کوتاه مدت بوده است (گردش معاملات کوتاه هنگ کنگ شامل حجم کوتاه ETF است که ناشی از پوشش ETF سازندگان بازار است. ). سهام‌های با سرمایه‌ی کلان و ارزشی «عملکرد بهتر» داشتند/کمتر از سهام با سرمایه کوچک و رشد افت کردند. بخش‌های برتر شامل شرکت‌های آب و برق با 1.67+، انرژی با 1.5++ درصد، و صنایع با 0.51++ درصد بودند، در حالی که کالاهای مصرفی با 3.95- کاهش، املاک و مستغلات با 2.37-+ درصد و فناوری 2. بخش‌های فرعی برتر رسانه، آب و برق و انرژی بودند، در حالی که نیمه‌رساناها، غذا/نوشیدنی‌ها و خودرو بدترین بخش‌ها بودند. حجم معاملات Southward Stemma Colligate پایین بود زیرا سرمایه‌گذاران سرزمین اصلی - 9 میلیون دلار از سهام هنگ‌کنگ و ETF را فروختند، با ICBC، یک خرید خالص کوچک، در حالی که Tencent و Meituan فروش‌های خالص کوچک و متوسط ​​داشتند.
هیئت مدیره شانگهای، شنژن و Headliner به ترتیب -0.46٪، -1.32٪ و -1.08٪ در حجم -5.23٪ نسبت به دیروز سقوط کردند که 77٪ از میانگین یک ساله است. 901 سهم رشد و 4057 سهم کاهش یافت. سهام‌های با سرمایه‌ی کلان و ارزشی «عملکرد بهتر» داشتند/کمتر از سهام با سرمایه کوچک و رشد افت کردند. آب و برق و انرژی 1.97+ و 0.91+ درصد افزایش یافتند، در حالی که املاک و مستغلات 2.65- کاهش یافت، اختیار مصرف کننده 2.42- و تکنولوژی 1.29- کاهش یافت. زیربخش های برتر آب، برق و مخابرات بودند، در حالی که موتورسیکلت، تامین اداری و لوازم خانگی بدترین بخش ها بودند. حجم Northbound Standard Associate متوسط/سبک بود زیرا سرمایه‌گذاران خارجی فروشندگان خالص کوچک سهام Mainland بودند، با خرید خالص خالص Citic Securities، Goertek و Eoptlink، در حالی که Kweichow Moutai و CATL فروش خالص متوسطی داشتند. اوراق خزانه داری اندک بود. CNY نسبت به دلار آمریکا کاهش داشت. مس و فولاد کاهش یافت.
وبینار آینده
در 24 ژوئیه 2024 ساعت 10 صبح EDT به ما بپیوندید:
بررسی Q2 چین: بینش هایی از روی زمین
برای نامنویسی، اینجا کلیک کنید
پنجشنبه 8 آگوست ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرق به ما بپیوندید:
مروری بر سیگنال‌های دامنه ریسک اختصاصی Hedgeye و یک ETF جدید برای کمک به مدیریت ریسک در سهام ایالات متحده
برای نامنویسی، اینجا کلیک کنید
محتوای جدید
آخرین مقاله ما را بخوانید:
بازدید مجدد از هنگ کنگ: خوش بینی همچنان در حال بهبود است حتی با آزمایش رالی
لطفا برای خواندن اینجا کلیک کنید
نمودار عملکرد دیشب 1
KraneSharesChart2
KraneSharesChart3
KraneSharesChart4
KraneSharesChart5
KraneShares نرخ ارز شب گذشته، قیمت ها، و بازده

* یوان به ازای هر USD 7.27 در مقابل 7.27 دیروز
* یوان به ازای هر یورو 7.88 در مقابل 7.90 دیروز
* بازدهی اوراق قرضه 10 ساله دولتی 2.23 درصد در مقابل 2.23 درصد دیروز
* بازده اوراق قرضه 10 ساله بانک توسعه چین 2.29 درصد در مقابل 2.29 درصد دیروز
* قیمت مس -0.64٪
* قیمت فولاد -0.88٪
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. برندان اهرن دنبال کردن من مدیر ارشد سرمایه گذاری KraneShares هستم، یک ارائه دهنده وجوه قابل معامله در بازار چین (ETF). به‌عنوان پیشگام در صنعت ETF، افزایش محبوبیت ETF‌ها را از نزدیک تجربه کردم و به یک ارائه‌دهنده ETF پیشرو در صنعت کمک کردم تا Aum را از چند میلیون به بیش از 1.5 تریلیون دلار افزایش دهد. با استفاده از تجربه کار در بازارهای سرمایه، اشتیاق زیاد برای اخبار مالی جهانی و طنز، هدف من این است که خلاصه روزانه آموزنده ای از عناوین و داده های کلیدی بازارهای مالی چین را در اختیار خوانندگان قرار دهم. علاوه بر همکاری با فوربس، اغلب در بلومبرگ، CNBC و وال استریت ژورنال در مورد مسائل پیرامون بازارهای چین با من مصاحبه می شود و از آنها نقل قول می شود."

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Should you loved this post and you would want to receive much more information with regards to اخبار خودرو قرعه کشی بهمن موتور i implore you to visit our internet site.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.